• सोमवार, कार्तिक ८, २०७८
  • | October 25, 2021


सिंगटी इनर्जीको आइपीओमा सोमबारसम्म १२ लाखको आवेदन


नेपाली अपडेट
मङ्लबार, चैत्र १०, २०७७
 

काठमाडौं, मंगलवार १० चैत

सिंगटी हाइड्रो इनर्जीले जारी गरेको आइपीओमा ७ गुणा बढी आवेदन परेको छ। कम्पनीको बिक्री प्रबन्धक मेगा क्यापिटलका अनुसार १ अर्ब ८८ करोड ७२ लाख ९० हजार रुपैयाँ बराबरको आइपीओमा सोमबारसम्ममा १२ लाख २२ हजार ८३२ जनाले आवेदन दिएका छन्।

सर्वसाधारणको लागि बिक्री खुला गरेको कम्पनीको आईपीओमा परेको आवेदन ७ गुणाले बढी हो। कम्पनीले चैत ६ गतेबाट १ सय रुपैयाँ दरको कुल २९ लाख कित्ता आइपीओ निष्कासन गरेको हो।

कम्पनीले कुल आईपीओ मध्ये ५८ हजार कर्मचारी र १ लाख ४५ हजार कित्ता म्युचुअल फन्डहरुलाई छुट्याएर बाँकी भएको २६ लाख ४० हजार कित्तामा सर्वसाधारणले आवेदन दिन सक्ने व्यवस्था गरेको थियो। आईपीओमा आजसम्म आवेदन दिन सकिन्छ।

प्रकाशित भएको : March 23rd, 2021

सम्वन्धित समाचारहरु