समाचार

सालिग़राम पुडासैनीले गल्फ्रेन्ड सँग मस्ती गर्ने ठाउँ पत्ता लागे पछी नयाँ रुप फेरेको छ ।

९ भदौ, काठमाडौं ।सालिग़राम पुडासैनीको अन्य झुठा व्यवहार यसरि पत्ता लगाएका छन ।घरमा श्रीमती भएको सालिग़राम पुडासैनी बाहिर कोठा भाडामा लिएर गल्फ्रेन्ड सँग मस्ती गर्ने ठाउँ पत्ता लागेको छ ।

भिडियो हेर्नुस

जता ततै भाइरल भइरहेको शालिकराम पुडासैनीको आत्मा ह *त्यले नयाँ रुप फेरेको छ ।शालिकराम पुडासैनीले रवि लामिछानेलाई मात्र हैन यस्तो आरोप केहि समय पहिला आर्यन तामाङलाई पनि लगाएको थियो ।आर्यन तामाङले भने सालिग़राम पुडासैनीले मलाई झुठो आरोप लगाएको हो भनि दाबी गर्नु भएको थियो ।सोही कुरा बारे आर्यन तामाङले पत्रकार सम्मेलन गरी शालिकराम पुडासैनीले रबी लामिछने सामु मेरो रिपोर्टलाई नदिए कै कारण आर्यन तामाङ ले सिदा कुरा जनता सँग निउज २४ का कार्यकर्ता माथि उसको नराम्रो धाराणा राखेको बतए

Related Articles

Back to top button
Close