• बिहिबार, मंसिर १५, २०७९
  • | December 1, 2022


अध्यक्ष चन्द्रमान लामाबाट स्वास्थ्य सुरक्षा सामग्री हस्तान्तरण गरियो।


नेपाली अपडेट
शनिबार, साउन ३०, २०७८
 

बौद्ध नाथ क्षेत्र विकास समितिद्वारा  बौद्ध महानगरीय     प्रहरी बृत्त स्थीत प्र. ना उ. ढुण्डीराजको कार्य कक्षमै पुगि समितिका अध्यक्षबाट चन्द्रमान लामाबाट स्वागत तथा सुरक्षा सामग्री (माक्स र स्यानिटाईजर) हस्तान्तरण गरियो।

बौद्धनाथ क्षेत्रविकास समितिद्धारा कार्यालय प्रमुख प्र.ना.उ.ढुण्डीराज न्यौपाने ज्यूको कार्य सफलताको शुभकामना सहित स्वागत गरिएको थियोे ।

बिश्वब्यापी  फैलिरहेको   कोरोन भाइरस  कोभिड-१९  रोकथाम तथा नियन्त्रण गर्नको निम्ति  नेपाल सरकारको “माक्स खोइ अभियान” कार्यक्रमलाई सफल बनाउनको लागि अग्रपंक्तिमा रहि देश र जनताको सेवामा लगिरहेका बौद्ध महानगरीय बृत्त तथा मातहत समेतका प्रहरी कर्मचारीहरु र हेल्पडेक्सको लागि २० प्याकेट माक्स,१० लिटर स्यानिटाईजर  बौद्धनाथ क्षेत्र विकास समितिका अध्यक्ष चन्द्रमान लामाबाट महानगरीय  प्रहरी बृत्त बौद्धलाई समितिका उपस्थितिमा कार्यकारिणी बसन्त लामा “लो” मजिन्द्रसिं श्रेष्ठ , मनोज लामा कुमार लामा हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

प्रकाशित भएको : August 14th, 2021

सम्वन्धित समाचारहरु