• आइतवार, असार ३, २०८१
  • | June 16, 2024


अध्यक्ष चन्द्रमान लामाद्वारा बुनाई तालिम उद्घाटन गरियो।


नेपाली अपडेट
बिहिबार, भदौ ३, २०७८
 

काठमाडौं । बौद्ध नाथ क्षेत्र विकास समितिका अध्यक्ष चन्द्रमान लामाको प्रमुख आतिथ्यतमा  बौद्ध नाथ क्षेत्र विकास समितिको आर्थिक सहयोगमा र सहयोगी बौद्ध महिला समाज नेपालीद्वारा आयोजित ३०दिने बुनाई तालिम उद्घाटन सम्पन्न गरियो ।

बौद्ध नाथ क्षेत्र विकास समितिको आर्थिक सहयोग रहेको उक्त कार्यक्रम चुलो चौकीमा मात्रै सिमित महिला दिदीबहिनीले समाजका लागि केही गर्नु पर्छ  र  केही गर्न सकिन्छ भन्ने उदेश्य रहेको ।

 

प्रमुख अतिथि अध्यक्ष चन्द्रमान लामाको सम्पन्न सो कार्यक्रममा बौद्ध नाथ क्षेत्र विकास समितिका कार्यकारिणी निर्देशक बसन्त लामा “लो” काठमाडौं वर्ड नम्बर -६का सदस्य लक्ष्मी श्रेष्ठ , शिक्षाका ज्ञान बहादुर श्रेष्ठ र आयोजक संस्थाका अध्यक्ष लगायत  विभिन्न महिला दिदीबहिनीहरुको उपस्थिति रहेको थियो ।

बुनाई कार्यक्रमले करिब सय जना महिला दिदीबहिनीले तालिम लिई लाभ लिन सकिने आयोजन संस्थाका    अध्यक्षले बताएका छन्।

 

प्रकाशित भएको : August 19th, 2021

सम्वन्धित समाचारहरु