• बुधबार, जेष्ठ १६, २०८१
  • | May 29, 2024


बौद्ध क्षेत्रमा जनचेतनामूलक कार्यक्रम


नेपाली अपडेट
मङ्लबार, अशोज ५, २०७८
 

काठमाडौं । बौद्ध     सामुदायिक     सेवा      समिति तथा सामुदायिक प्रहरी र       महानगरीय     प्रहरी बृत्ताको संयुक्त       सकृयतामा      बौद्ध क्षेत्र  न वरपर बडा दशैको             समयमा चोरी हुने     सम्भावनालाई         मध्यनजर गर्दै साप्ताहव्यापी    जनचेतनामूलक कार्यक्रम सम्पन्न।

आगामी चाडपर्वलाई मध्यनजर गरि नागरिक र प्रहरी आपसी साझेदारी समन्वय र सहयोगले आपराधको रोकथाम नियन्त्रण गर्न सकिन्छ भन्ने सो कार्यक्रमको उदेश्य  रहेको छ।

उक्त कार्यक्रममा सामुदायिक सेवा समिति तथा सामुदायिक प्रहरी बौद्धका अध्यक्ष वीर बहादुर लामा र बौद्ध प्रहरी बृत्ताका  प्रहरी निरीक्षक बिशाल तामाङ    बाट      ठुलो घण्टा छेवैमा भित्तामा जनचेतनामूलक पर्चा  टासि सुरुवात  गरिएको    कार्यक्रमले    बाटोमा हिड्ने बटुवा, व्यापारी, स्थानीयबसिहरुलाई हात हातमा पर्चा बाडिएको थियो ।

पर्चा बौद्ध सरसफाइ केन्द्रका अध्यक्ष  समाजसेवी     धनराज   लामाले सौजन्यको  रुपमा  सहयोग गरिएको थियो ।

प्रकाशित भएको : September 21st, 2021

सम्वन्धित समाचारहरु