• बुधबार, जेष्ठ १६, २०८१
  • | May 29, 2024


तामाङ चलचित्र संघमा कुमार मोक्तानको नेतृत्वम


नेपाली अपडेट
आइतवार, अशोज २४, २०७८
 

काठमाडौं ।नेपाल तामाङ चलचित्र संघको १२ औ बार्षिक साधारण सभा तथा छैठौं महाधिबेशनबाट तामाङ चलचित्र नायक कुमार मोक्तानलाई आमन्त्रित  बिभिन्न सङ्घ संस्था को प्रतिनिधि अतिथिहरु, अन्य अतिथिहरु, अन्य   गौरबमय पदमा सर्बसम्मत निर्णयबाट कुमार मोक्तानको नेतृत्वमा  नयाँ  कार्यसमिति चयन भएको छ।

तामाङ चलचित्र संघका नयाँ  नव निर्बाचित कार्यसमितिमा   अध्यक्ष:- कुमार मोक्तान उपाध्यक्ष :- भुईसल लामा
उपाध्यक्ष :- दिपक लामा, अजय स्याङतन,जयन कुमारमोक्तान  महासचिव :- सुनिता लुङ्बा सचिव :- ऋतुराज पाख्रिन  कोषाध्यक्ष :- अनिता तामाङ सह- कोषाध्यक्ष :- अमर लामा सदस्य :- सुस्मा मोक्तानसदस्य :- विनय लोप्चन सदस्य :- युद्ध लामा सदस्य :- सञ्जय हुत्ता सदस्य :- पुजा लामा
सदस्य :- डिवि दोङ सदस्य :- आईते सिङ तामाङ (निमा लामा) सदस्य :- विक्रम लामा सदस्य :- दिपक तामाङसदस्य:- टुल्साङ मोक्तानसदस्य :- उतर लामासदस्य :-माया मोक्तान सदस्य :-शर्मिला घिसिङ सदस्य :- लक्ष्मी ग्याबासदस्य :-ङेमा लामा( निमा) सदस्य :-नयन बहादुर तामाङसदस्य :-बाबुराम थिङसदस्य :-पदम दोङ सदस्य :-अभि लामासदस्य :-उर्मिला वाईवा सदस्य :-जोगलाल लामा सदस्य :-सुनिता दोङ सदस्य :-मायादेवी मोक्तान रहेका छन्।

प्रकाशित भएको : October 10th, 2021

सम्वन्धित समाचारहरु